SchoK » Geschiedenis » 2014 » Programma


Voorstellingen, Performances en Concerten

12 t/m 15 juni 2014

Donderdag 12 juni 2014

  1. Opening night SchoK 2014

    1Damtheater Damweg 7

    1. 19.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images with an introduction by the artist.
  1. 1de Oorsprong Damweg 7

    1. 20.00 u Opening Schoorlse Kunsten 2014 door Mischa de Vreede (Lees haar toespraak hier.)
    2. 20.30 u Marilyn met Karin ten Cate zang, Arthur Ebeling gitaar, Cees van Nieuwburg drums, en anderen.
    3. 21.45 u Burn Brigade big band van Noord Hollandse topmuzikanten.

Vrijdag 13 juni 2014

  1. 19De Goede Verwachting Heereweg 198

    1. 16.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
  2. 9Scorlewald Valkenlaan 14

    1. 19.30 u Spiegels ontmoeting van muziek, poëzie en beeldende kunst door Corinne Moerbeek, Jabik Veenbaas en Diana Fütterer (Duitsl.).
  1. 17de Blinkerd Heereweg 150

    1. 20.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
  2. Cluster rond De Goede Verwachting

    20Eldorado Heereweg 233

    1. 19.15 u Het Maken Van Helden solovoorstelling van Job Cornelissen rond de monnik Brendan.
  3. 19De Goede Verwachting Heereweg 198

    1. 20.00 u Waarom de zee zo zout is muzikale vertelling met Wies Kavelaar, Wouter Mooy en Hans Langeree.
    2. 20.45 u The Island Quartet jazzcomposities van Dolphy en Duijves door Frank Stolwijk, Michel Duijves, Nikolai Duijves en Lars van der Weiden.
    3. 21.45 u The Uppertunes muziektheater met Gerard Fritsma, Erik van der Weijden, Bas van Waard,n, Aino Merits en Maya Schwantje.

Zaterdag 14 juni 2014

  1. ?Diverse locaties in Schoorl en Groet

    1. diverse tijden Ik loop een geluksrun een onderzoek d.m.v. complimenten van Judy van Blaricon.
  2. 1De Oorsprong Damweg 7

    1. 11.00 tot 12.00 u Schaarse geluiden klankbeeld van Eef den Ouden en Ruud Kuipers mentale massage in sessies van 20 minuten.
    2. 1Damtheater Damweg 7

      12.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images.
  3. 19De Goede Verwachting Heereweg 198

    1. 13.00 en 16.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
  4. 2Colnothuisje Damweg 5

    1. 14.00 tot 16.00 u Alleen voor jou poëzie één op één gelezen door Paul Hergaarden.
  5. 4Beeldentuin Slotlaan 12

    1. 15.30 u Poëzie in de tuin gedichten van Hermine van Leeuwen geïnspireerd door foto's van Geertrui van Herwijnen.
  6. 17de Blinkerd Heereweg 150

    1. 16.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
  7. 12voorheen de Rabobank Heereweg 56

    1. 17.00 u SteinSalon Salon rond het vierde paradigma door Monique de Leeuw.
    2. 9Scorlewald Valkenlaan 14

      1. 19.30 u Spiegels ontmoeting van muziek, poëzie en beeldende kunst door Corinne Moerbeek, Jabik Veenbaas en Diana Fütterer (Duitsl.).
  8. 1Damtheater Damweg 7

    1. 19.00 u The Alchemy of Desire multimedia voorstelling gebaseerd op Noorse mythe van Marianna Bouquet, Bastiaan Buissink, Brenden Shultz(USA), Veronica Casellas(Z.Afr.), Krista Köster(Estl.), Ivonne Bello(Ital.), Ron Hamers, Hiske Boekel en Jo-Anna Meijer and Wigert Dronkert.
  9. 17de Blinkerd Heereweg 150

    1. 20.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
  10. Cluster rond Schoorl Centrum

    14Buitencentrum Schoorlse Duinen Oorsprongweg 1

    1. 19.30 u Avocado Inn (sneak preview) postmodern detectiveverhaal als monoloog door Merel van Huisstede, Rinske Bouwman en Karsten de Vreugd.
  11. 11De Kas Heereweg 4

    1. 20.30 u Durme traditional music from Portugal and Holland arranged by João Godinho (Portugal) for Karin ten Cate, voice and Carla Bos, harp.
    2. 21.00 u Camusto eigen werk op gitaar en bas van Ton Mulders en Mark Boesveld.
  12. 8Kerkelandje Laanweg

    1. 22.00 u Canto Ostinato uitgevoerd door Alex Prooper met computer en beeld.

Zondag 15 juni

  1. ? Diverse locaties in Schoorl en Groet

    1. diverse tijden Deksels akoestische zwerf-optredens met Ellen Volkers, Henkjan Heming, Heming, Rob van Beek en Gert-Jan Kooren.
  2. 1De Oorsprong Damweg 7

  3. 11.00 tot 12.00 u Schaarse geluiden klankbeeld van Eef den Ouden en Ruud Kuipers mentale massage in sessies van 20 minuten.
  4. 2 Colnothuisje Damweg 5

    1. 11.00 tot 14.00 u Alleen voor jou poëzie één op één gelezen door Paul Hergaarden.
  5. 1Damtheater Damweg 7

    12.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images.
  6. 4 Beeldentuin Slotlaan 12

    1. 12.00 en 14.30 u Poëzie in de tuin gedichten van van Hermine van Leeuwen geïnspireerd door foto's van Geertrui van Herwijnen.
  7. 2 Colnothuisje Damweg 5

    1. 12.30 en 15.00 u Aforismen en aanverwanten poëzie van Theo Olthuis.
  8. 19 De Goede Verwachting Heereweg 198

    1. 13.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
  9. 14 Buitencentrum Schoorlse Duinen Oorsprongweg 1

    1. 15.00 u Avocado Inn (sneak preview) postmodern detectiveverhaal als monoloog door Merel van Huisstede, Rinske Bouwman en Karsten de Vreugd.
  10. 19 De Goede Verwachting Heereweg 198

    1. 16.00 u Waarom de zee zo zout is muzikale vertelling met Wies Kavelaar, Wouter Mooy en Hans Langeree.
  11. 1Damtheater Damweg 7

    16.30 u The Alchemy of Desire multimedia voorstelling gebaseerd op Noorse mythe van Marianna Bouquet, Bastiaan Buissink, Brenden Shultz(USA), Veronica Casellas(Z.Afr.), Krista Köster(Estl.), Ivonne Bello(Ital.), Ron Hamers, Hiske Boekel en Jo-Anna Meijer and Wigert Dronkert.
  12. 13 Altamira Heereweg 69

    1. 17.30 u De Nederlaag; de beeldenstorm en finale afbraak door Nico Thöne.
  13. Afsluiting SchoK 2014

    3 Café de Avonden Laanweg 55

    1. 19.00 u Fuck Off Fame met opening door Kunstenaarsduo A+B (Albert van Loon en Bea Peter).
    2. 19.30 u Ik loop een geluksrun analoge presentatie van onderzoeks conclusie van Judy van Blaricon.
    3. 20.00 u De Wachtmeester muzikale vertelling van HP Corbee en de Catrijper sessies.
    4. 20.30 u Wet Tshirt Contest  smerige funk, gecombineerd met harde zweetrock van Tim van Furstenberg, Remco Schilder, Louis Carlebur en Manus Boerlage.
    5. 22.30 u Epiloog door Frank Nieuwenhuizen

 

Alle voorstellingen zijn tijdens Schoorlse Kunsten gratis toegankelijk.

Reserveren is niet mogelijk. Wilt u zeker van een plaats zijn kom dan bijtijds.

Zoals altijd worden programmawijzigingen en spontane acties niet uitgesloten.

Heb je facebook dan kun je de folder bekijken bij Schoorlse Kunsten.