Voorstellingen, Performances en Concerten
12 t/m 15 juni 2014
Donderdag 12 juni 2014
-
Opening night SchoK 2014
1Damtheater Damweg 7
- 19.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images with an introduction by the artist.
-
1de Oorsprong Damweg 7
- 20.00 u Opening Schoorlse Kunsten 2014 door Mischa de Vreede (Lees haar toespraak hier.)
- 20.30 u Marilyn met Karin ten Cate zang, Arthur Ebeling gitaar, Cees van Nieuwburg drums, en anderen.
- 21.45 u Burn Brigade big band van Noord Hollandse topmuzikanten.
Vrijdag 13 juni 2014
-
19De Goede Verwachting Heereweg 198
- 16.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
-
9Scorlewald Valkenlaan 14
- 19.30 u Spiegels ontmoeting van muziek, poëzie en beeldende kunst door Corinne Moerbeek, Jabik Veenbaas en Diana Fütterer (Duitsl.).
- 19.30 u Spiegels ontmoeting van muziek, poëzie en beeldende kunst door Corinne Moerbeek, Jabik Veenbaas en Diana Fütterer (Duitsl.).
-
17de Blinkerd Heereweg 150
- 20.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
-
Cluster rond De Goede Verwachting
20Eldorado Heereweg 233
- 19.15 u Het Maken Van Helden solovoorstelling van Job Cornelissen rond de monnik Brendan.
-
19De Goede Verwachting Heereweg 198
- 20.00 u Waarom de zee zo zout is muzikale vertelling met Wies Kavelaar, Wouter Mooy en Hans Langeree.
- 20.45 u The Island Quartet jazzcomposities van Dolphy en Duijves door Frank Stolwijk, Michel Duijves, Nikolai Duijves en Lars van der Weiden.
- 21.45 u The Uppertunes muziektheater met Gerard Fritsma, Erik van der Weijden, Bas van Waard,n, Aino Merits en Maya Schwantje.
Zaterdag 14 juni 2014
-
?Diverse locaties in Schoorl en Groet
- diverse tijden Ik loop een geluksrun een onderzoek d.m.v. complimenten van Judy van Blaricon.
-
1De Oorsprong Damweg 7
- 11.00 tot 12.00 u Schaarse geluiden klankbeeld van Eef den Ouden en Ruud Kuipers mentale massage in sessies van 20 minuten.
-
1Damtheater Damweg 7
12.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images.
-
19De Goede Verwachting Heereweg 198
- 13.00 en 16.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
-
2Colnothuisje Damweg 5
- 14.00 tot 16.00 u Alleen voor jou poëzie één op één gelezen door Paul Hergaarden.
-
4Beeldentuin Slotlaan 12
- 15.30 u Poëzie in de tuin gedichten van Hermine van Leeuwen geïnspireerd door foto's van Geertrui van Herwijnen.
-
17de Blinkerd Heereweg 150
- 16.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
-
12voorheen de Rabobank Heereweg 56
- 17.00 u SteinSalon Salon rond het vierde paradigma door Monique de Leeuw.
-
9Scorlewald Valkenlaan 14
- 19.30 u Spiegels ontmoeting van muziek, poëzie en beeldende kunst door Corinne Moerbeek, Jabik Veenbaas en Diana Fütterer (Duitsl.).
-
1Damtheater Damweg 7
- 19.00 u The Alchemy of Desire multimedia voorstelling gebaseerd op Noorse mythe van Marianna Bouquet, Bastiaan Buissink, Brenden Shultz(USA), Veronica Casellas(Z.Afr.), Krista Köster(Estl.), Ivonne Bello(Ital.), Ron Hamers, Hiske Boekel en Jo-Anna Meijer and Wigert Dronkert.
- 19.00 u The Alchemy of Desire multimedia voorstelling gebaseerd op Noorse mythe van Marianna Bouquet, Bastiaan Buissink, Brenden Shultz(USA), Veronica Casellas(Z.Afr.), Krista Köster(Estl.), Ivonne Bello(Ital.), Ron Hamers, Hiske Boekel en Jo-Anna Meijer and Wigert Dronkert.
-
17de Blinkerd Heereweg 150
- 20.00 u Ik Picasso mini opera/theatervoorstelling van Muziektheatergroep Tinaninani regie Ari Peterse.
-
Cluster rond Schoorl Centrum
14Buitencentrum Schoorlse Duinen Oorsprongweg 1
- 19.30 u Avocado Inn (sneak preview) postmodern detectiveverhaal als monoloog door Merel van Huisstede, Rinske Bouwman en Karsten de Vreugd.
-
11De Kas Heereweg 4
- 20.30 u Durme traditional music from Portugal and Holland arranged by João Godinho (Portugal) for Karin ten Cate, voice and Carla Bos, harp.
- 21.00 u Camusto eigen werk op gitaar en bas van Ton Mulders en Mark Boesveld.
-
8Kerkelandje Laanweg
- 22.00 u Canto Ostinato uitgevoerd door Alex Prooper met computer en beeld.
Zondag 15 juni
-
? Diverse locaties in Schoorl en Groet
- diverse tijden Deksels akoestische zwerf-optredens met Ellen Volkers, Henkjan Heming, Heming, Rob van Beek en Gert-Jan Kooren.
-
1De Oorsprong Damweg 7
- 11.00 tot 12.00 u Schaarse geluiden klankbeeld van Eef den Ouden en Ruud Kuipers mentale massage in sessies van 20 minuten.
-
2 Colnothuisje Damweg 5
- 11.00 tot 14.00 u Alleen voor jou poëzie één op één gelezen door Paul Hergaarden.
-
1Damtheater Damweg 7
12.00 u Pangea videofilm by Martinho Dias (Portugal) based on tourist postcards and newspaper images. -
4 Beeldentuin Slotlaan 12
- 12.00 en 14.30 u Poëzie in de tuin gedichten van van Hermine van Leeuwen geïnspireerd door foto's van Geertrui van Herwijnen.
-
2 Colnothuisje Damweg 5
- 12.30 en 15.00 u Aforismen en aanverwanten poëzie van Theo Olthuis.
-
19 De Goede Verwachting Heereweg 198
- 13.00 u Vertering ad hoc Interreactieve performance van Sylvia Kruidenier, René van Veelen en Risa Takita.
-
14 Buitencentrum Schoorlse Duinen Oorsprongweg 1
- 15.00 u Avocado Inn (sneak preview) postmodern detectiveverhaal als monoloog door Merel van Huisstede, Rinske Bouwman en Karsten de Vreugd.
-
19 De Goede Verwachting Heereweg 198
- 16.00 u Waarom de zee zo zout is muzikale vertelling met Wies Kavelaar, Wouter Mooy en Hans Langeree.
-
1Damtheater Damweg 7
16.30 u The Alchemy of Desire multimedia voorstelling gebaseerd op Noorse mythe van Marianna Bouquet, Bastiaan Buissink, Brenden Shultz(USA), Veronica Casellas(Z.Afr.), Krista Köster(Estl.), Ivonne Bello(Ital.), Ron Hamers, Hiske Boekel en Jo-Anna Meijer and Wigert Dronkert. -
13 Altamira Heereweg 69
- 17.30 u De Nederlaag; de beeldenstorm en finale afbraak door Nico Thöne.
-
Afsluiting SchoK 2014
3 Café de Avonden Laanweg 55
- 19.00 u Fuck Off Fame met opening door Kunstenaarsduo A+B (Albert van Loon en Bea Peter).
- 19.30 u Ik loop een geluksrun analoge presentatie van onderzoeks conclusie van Judy van Blaricon.
- 20.00 u De Wachtmeester muzikale vertelling van HP Corbee en de Catrijper sessies.
- 20.30 u Wet Tshirt Contest smerige funk, gecombineerd met harde zweetrock van Tim van Furstenberg, Remco Schilder, Louis Carlebur en Manus Boerlage.
- 22.30 u Epiloog door Frank Nieuwenhuizen
Alle voorstellingen zijn tijdens Schoorlse Kunsten gratis toegankelijk.
Reserveren is niet mogelijk. Wilt u zeker van een plaats zijn kom dan bijtijds.
Zoals altijd worden programmawijzigingen en spontane acties niet uitgesloten.
Heb je facebook dan kun je de folder bekijken bij Schoorlse Kunsten.